Mężczyzna w Spa

 Zabieg na twarz Skyendor Men zagwarantuje Panom atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie. W zabiegu wykorzystany jest kwas hialuronowy, który wiąże wodę w naskórku, oraz przywraca zmęczonej cerze blask i wygładza zmarszczki. Aktywny węgiel zastosowany w kosmetykach działa oczyszczająco i detoksykująco na skórę.

Cena 220zł / 50min

    Rytuał na ciało Whisky tytoń swoje właściwości pielęgnacyjne przypisuje masłu shea, które działa nawilżająco, regenerująco i odprężająco na całe ciało. Zabieg 100% dla mężczyzny dzięki nucie zapachowej, która jest doskonałym wykończeniem zabiegu.

                                                                                                                Cena 200zł / 80min

     Zabieg na plecy z uwagi na ciągły brak czasu i pośpiech Panów został specjalnie przygotowany tylko na tę część ciała. W skład wchodzi peeling cukrowy o działaniu złuszczającym i masaż relaksacyjny, którego celem jest relaks i ukojenie.

                                                                                                                   Cena  120zł / 40min

     Men manicure zabieg na dłonie składający się z opiłowania płytki paznokciowej, usunięciu skórek okołopaznokciowych, wypolerowania płytki i przemasowania dłoni na krem odżywczy.

                                                                                                                 Cena 50zł / 30min

   Men pedicure zabieg na stopy składający się z kąpieli zmiękczającej stóp, peelingu, skrócenia płytki paznokciowej, usunięciu skórek, wypolerowania płytki, przemasowania stóp odżywczym kremem.

                                                                                                                  Cena 100zł / 60min