Nowość w ofercie kosmetycznej naszego SPA

Energy Radiance - 250 zł/60 minut
Zabieg energetyczny, dotleniający, dodający cerze blasku i odżywienia. Celem jego jest przywrócenie dotlenienia i kolorytu skóry. Polecany jest jako zabieg bankietowy o każdej porze roku. Zawarta alga Kombucha działa na jasność cery i walczy ze skórą oliwkową aby promować różową cerę.

Thail White - 250 zł/60 minut
Zabieg działający jako kuracja depigmentująca eliminuje komórki barwnikowe, zapobiega tworzeniu  nowych zmian pigmentacyjnych, wyrównuje koloryt cery. Witamina „C” hamuje produkcję melaniny w melanocytach i rozjaśnia istniejące plamy pigmentacyjnie. Ekstrakt z alg Wakame hamuje syntezę melaniny.

Hydra Mineral-Thalassoterapia dla skóry - 280 zł/60 minut
Zabieg nawilżający przeznaczony do każdego rodzaju cery, działa głęboko nawadniająco i rozświetlająco. Zawiera dużą masę cząsteczek kwasu hialuronowego i thalasso algio (magnez, potas) oraz wszystkie minerały i pierwiastki śladowe zawarte w naturalnej wodzie morskiej.

Sensi-Marine Algo Calm - 250 zł/60 minut
Zabieg przeznaczony dla cery wrażliwej lub reaktywnej z zaczerwieniami lub bez. Łagodzi uczucie dyskomfortu, wzmacnia naczynia włosowate i zwiększa tolerancję skóry na bodźce.  Głęboko nawilża.

Step-By-Step-Ocean Secrets - 450 zł/90 minut
Zabieg dedykowany jest dla cery dojrzałej. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego skóra jest doskonale nawilżona, ujędrniona. Zwiększa się produkcja kolagenu co wpływa na młodość skóry. Perełki, które topnieją na skórze podczas masażu wypełniają zmarszczki pozostawiając twarz na nowo wyrzeźbioną i wymodelowaną. Już po pierwszym zabieg twarz wygląda piękniej i młodziej.

Detox (już wkrótce w naszej ofercie) 
Rytuał zabiegowy przeznaczony do rozwiązywania problemów cellulitu naciekowego, przetrzymywania wody, depozytów tłuszczu. Poprawia mikro-krążenie, pobudza drenaż i eliminowanie toksyn i zmniejsza widoczność pomarańczowej skórki. Doskonale odżywia ,dotlenia pozostawiając efekt lekkości i wypoczętego ciała.