Innowacyjny zabieg ze śluzem ślimaka

Zabieg silnie odnawiający przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zabieg opiera się na wyjątkowym składniku, jakim jest 100% śluzu ślimaka.  Jest to wspaniały składnik, który jest w  pełni naturalny oraz  odznacza się wysoką jakością.

Śluz ślimaka nie posiada żadnych sztucznych dodatków czy konserwantów, dzięki czemu wykazuje się wysoką skutecznością w regeneracji, odnawia, złuszcza oraz wykazuje działanie antybakteryjnie.

Zabieg stymuluje rozrost komórek, przyspiesza gojenie,  przywraca równowagę nawilżenia, spłyca blizny. Po zabiegu skóra jest odżywiona, uelastyczniona, nawilżona i ujędrniona.

Zabieg polega na:

Demakijaż twarzy.

Oczyszczenie twarzy  peelingiem drobnoziarnistym lub enzymatycznym, który usuwa martwe komórki naskórka przygotowując w ten sposób skórę do dalszej pielęgnacji.

Wmasowanie manualnie bogatego serum ze śluzu ślimaka na okolice oka, w miejsca wyjątkowo delikatne.

Wtłoczenie manualne ampułki ze śluzu ślimaka na twarz i dekolt.

Następnie nakładana jest maseczka z alg o silnym działaniu, która jest indywidualnie dobrana do rodzaju i potrzeb skóry.

Zabieg kończy się wmasowaniem kremu ze śluzu ślimaka.  

 

Składniki:  kolagen, elastyna, kwas glikolowy, Witaminy ( A, C i E), naturalny antybiotyk niwelujący bakterie trądzikowe, mukopolisacharydy.


Cena : 180 zł (55 min)