MONDUNIQ

ZABIEG DRAGON’ECL LIGHT – SMOCZA KREW            270zł / 55min

       Rytuał rozjaśniający, antyoksydacyjny i wybielający. Bogaty skład „Smoczej krwi” silnie oddziałuje na skórę. Ma wyjątkowe właściwości regenerujące, stymuluje włókna kolagenowe, efektywnie przeciwdziałając procesowi starzenia. Smocza krew działa korzystnie na fibroblasty (podstawowe komórki skóry właściwej) i jest idealnym rozwiązaniem dla skóry dojrzałej, szarej, pozbawionej blasku, narażonej na nadmierną ekspozycje na promienie UV. Wygładza zmarszczki, poprawia gęstość skóry, niszczy wolne rodniki chroniąc jej głębokie warstwy odpowiedzialne za jędrność i elastyczność.

 ZABIEG EXCELLENCE MAGIC GOLD            370zł / 55min

      To ekskluzywna biomimetyczna linia przeciwzmarszczkowa o bogatej formule dedykowanej dla skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz wrażliwych okolic oczu i ust. Wyselekcjonowane peptydy, witaminy i biopolimery zapewniają najwyższą jakość produktów, łącząc w sobie właściwości złota, białych trufli oraz kawioru. Efektem zabiegu jest widoczny lifting owalu twarzy, powstrzymanie procesu starzenia, poprawa sprężystości i napięcia skóry.

W CELU PODTRZYMANIA EFEKTU PO ZABIEGU POLECAMY ZAKUP KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ W PROMOCYJNEJ CENIE TYLKO DO KOŃCA MARCA