Mezoporacja ACTHYDERM.
Skuteczne odżywienie cebulek Twoich włosów.

Zasada działania mezoporacji ACTHYDERM.

Zasada transportu przezskórnego jest oparta na jednoczesnym wystąpieniu czterech podstawowych czynników działania: elektroporacji, elektropulsacji, nacisku mechanicznego oraz gradientu pH skóry. Generowane przez urządzenie ACTHYDERM impulsy elektroporacji doprowadzają do tymczasowej reorganizacji błony komórkowej umożliwiając tworzenie się nowych kanałów między komórkami. Powstają tzw. mikropory (mezopory), które ułatwiają przepływ cząsteczek rozpuszczalnych w wodzie. Mikropory pozostają otwarte od 15 sek. do 1 minuty i w tym czasie następuje wprowadzenie leku lub dermokosmetyku. Cały zabieg trwa ok. 45 min .

 

Urządzenie do mezoporacji ACTHYDERM to jedyne urządzenie umożliwiające odpowiednio głęboką i efektywną penetrację aktywnych składników w warstwy skóry,  bez użycia igieł i strzykawek.

Dzięki równoczesnemu działaniu kilku procesów: elektroporacji, elektropulsacji, nacisku mechanicznego i róznicy pH, następuje niezwykle skuteczne dostarczenie substancji aktywnych do docelowej tkanki.

Wykonanie zabiegu

Zabieg jest bezbolesny, nie narusza się skóry, nie nakłuwa się jej igłami, jak w przypadku innych zabiegów. W trakcie pojedyńczej sesji zabiegowej trwającej zaledwie 45 min dostarczane są wysokiej jakości składniki aktywne wpływające na odżywienie cebulek włosa, usprawnienie krążenia krwi, stymulację wzrostu włosów.

Cena zabiegu to 180 zł za 45 min

Efekty zabiegu

Zabiegi przeciwko wypadaniu włosów i stymulacji wzrostu włosów to zabiegi, których efekty możemy zauważyć dopiero po dłuższym czasie. Jest to oczywiste, gdyż włosy muszą mieć po prostu odpowiedni czas by odrosnąć już wzmocnione. Zwykle pierwsze, mniejsze włoski zaczynają pojawiać się po okresie 1-3 miesięcy od rozpoczęcia regularnej terapii i są uzależnione od indywidualnych uwarunkowań. Skuteczność terapii szacuje się na ok. 90% przypadków.