Letnie Menu SPA zabiegów na twarz

 1.      „Słoneczna odnowa" zabieg odżywczo-nawilżający dostosowany do potrzeb skóry ( składający się z peelingu bambusowego, aplikacji serum, masażu twarzy, szyi i dekoltu, maski łagodzącej oraz kremu) Zawiera kwas hialuronowy, który wiąże wodę w naskórku, doskonale sprawdza się po ekspozycji skóry na słońce.

           Czas zabiegu 50 min, cena 200 zł

 2.      „Letnie oczyszczenie" zabieg oczyszczająco-złuszczający (składający się z peelingu enzymatycznego, kawitacji, aplikacji serum, odżywczej maski algowej dostosowanej do indywidualnej potrzeby skóry oraz kremu). Zawiera wyciąg ze spiruliny, która łagodzi podrażnienia po oczyszczaniu. Zabieg bezpieczny, polecany na lato z uwagi na delikatne złuszczanie.

         Czas zabiegu 80 min, cena 230 zł

 3.      „ Promienne rozjaśnienie" zabieg rozjaśniający przebarwienia, wzmacniający naczynia krwionośne, przeciwzmarszczkowy (składający się z peelingu, koktailu, masażu twarzy szyi i dekoltu, maski odżywczej oraz kremów  do twarzy i pod oczy. Podczas maski na twarz, masujemy dłonie w celu nawilżenia skóry). Składnikiem aktywnym jest wyciąg z drzewa smoczej krwi, polecany w okresie letnim z uwagi na stopniowe rozjaśnienie przebarwień posłonecznych.

         Czas zabiegu 50 minut, cena 250 zł